KONST / Litografier / Färglitografi 14232079
nr 1423 2079
Färglitografi
Ulf S Nilsson, "Slussens invigning 1935". Signerad, färglitografi, numrerad 124/360. Bildmått: 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 48x64 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:29:00
300 kr
350 kr
450 kr